ComAp
Search WebSupervisor

Vítej v týmu programátorů a testerů
Vítej v ComApu

Kdo stojí v čele celého oddělení?

Milan v ComApu začínal před 10 lety jako vývojář, dnes řídí oddělení zabývající se vývojem a testováním embedded softwaru. Tak vysoko to dotáhl hlavně proto, že rád přijímá výzvy a hledá způsoby, jak dělat věci efektivněji a lépe. Ať už se jedná o metodu uspávání dětí, nebo nový způsob modularizace SW!
Play video
Play video

Jak se u nás pracuje?

Jak se u nás pracuje? Dáme ti prostor rozvinout svůj potenciál. Vyzkoušíš si různé role v rámci projektu, a díky tomu dokonale porozumíš nejen produktu, ale i procesu jeho vzniku.

Počítáme s tím, že nebudeš sedět na jednom místě, ale budeš se rozvíjet, učit, posouvat se dál a dál. Občas se při řešení trochu zapotíš, ale díky tomu budeš mít v budoucnu vždy na výběr, protože získáš komplexní dovednosti skvěle uplatnitelné v praxi.

Produkty, na kterých budeš pracovat, se rozletí do celého světa, ať už za polární kruh, nebo třeba na Filipíny. Uč se od expertů a brzy se sám jedním staneš!
Great company culture
Neboj se růst Počítáme s tebou, investujeme proto do tvého rozvoje
Great company culture
Bez formalit Dress code ani vykání u nás nepotkáš
Great company culture
Pracoviště na míru Testerna u stolu a prostředí navržené zaměstnanci
Great company culture
Přijímej výzvy Od začátku budeš součástí komplexních projektů vývoje

Volná pracovní místa

Aktuálně nenabízíme žádné volné pozice

Co se na ComApu líbí
tvým budoucím kolegům?

"V ComApu mám vždy prostor uskutečnit své nápady, realizovat zajímavá řešení, poznávat nové technologie a být stále na špičce vývoje. Nikdo mě nebrzdí, právě naopak, všichni jsou nadšení a otevření. Jsem často pyšný na svoji práci a je zvlášť příjemný pocit objevit nějaký náš produkt třeba cestou na dovolenou. Je to jako geocaching – nikdy nevíte, kde na ComAp narazíte."
Marek
Embedded Programmer
Marek
"Snažíme se najít pro každého to správné místo a podporovat všechny v osobním i profesním rozvoji. U nás neplatí, že to nejde – stačí chtít. Naši zaměstnanci rádi věnují svůj čas zaučování nováčků, protože vědí, že se to vyplatí. Víme, že nejlepší je učit se věci v praxi, a právě k tomu ti nabízíme příležitost."

Blanka
HR Business Partner, R&D
lanka
"Jestli se vám při slově testování vybaví nudná, ubíjející a opakující se kontrola kvality na lince, tak na to okamžitě zapomeňte. My zajišťujeme, že nová technologie funguje tak, jak má, a hledáme chyby, které mohou být v krajním případě i nebezpečné. Tester by měl být šťoura, co není nikdy spokojený a pro kterého nenajít v produktu chybu otevírá další výzvu."
Honza
Application Test Engineer
Honza
Play video
Sídlo v Holešovicích

Jsme česká společnost s globálním dosahem.

Play video
Play video

Are none of our current
positions suitable for you?

We have many different positions at ComAp.
If you would like to work at ComAp, fill in our form and we will
contact you when suitable job is open.

Contact us