ComAp

You are in the right place
Work at ComAp

Application Test Engineer _ Košice

Work at the heart of smart control

ComAp is a successful Czech based company, recognised globally as a leader in advanced control technology within the power generation sector worldwide. The company is both strong and dynamic providing employees with opportunities to build on their experience and benefit from working in a friendly, inviting, international environment.

Application Test Engineer pro Košice

Do našeho slovenského týmu hledáme nového kolegu, který se bude podílet na testování funkčnosti a robustnosti našich řídicích systémů (Control Units – CU).

Náplň práce

Vaším úkolem bude testovat firmware na základě funkční specifikace a vytvořit test analýzy, testovací scénáře a test plány tak, abyste odhalili co nejvíce zásadních/kritických nálezů. Jedná se o black box funkční testování a automatické testovaní. K testování budete využívat naše interní simulační nástroje nebo naše training centrum, kde můžete nasimulovat reálný provoz.

Budete součástí jednotlivých projektových týmů R&D oddělení, kde budete úzce spolupracovat s programátory, produktovými specialisty a případně dalšími členy HW týmu.

Požadavky

Umíte vytvořit testovací scénáře (případně i skripty) pro automatizované testování
Baví Vás testování, jste kreativní a vymýšlíte nové způsoby, jak produkt otestovat
Jste absolventem průmyslové školy, nebo vysoké školy elektrotechnické
Máte základní znalost motorů a energetiky
Domluvíte se anglicky a dokážete psát dokumenty v angličtině
Máte základní znalosti programování (například v Pythonu) a chuť programovat

Nabízíme

Zajímavou práci v mezinárodní společnosti
Osobní rozvoj a možnost kariérního růstu
Prostor pro Vaši kreativitu, samostatnost a zodpovědnost
Příjemné pracovní prostředí
Zaměstnanecké benefity

Další informace o naší firmě naleznete na webových stránkách: comap-control.com
V případě zájmu o nabízenou pozici nám prosím zašlete svůj životopis.

Sledujte nás na LinkedIn

Play video
Our Reference: Singapore F1 Night Race

The 60-lap race, 1500 special lighting rigs, millions of watchers.

Play video
Play video

Are none of our current
positions suitable for you?

We have many different positions at ComAp.
If you would like to work at ComAp, fill in our form and we will
contact you when suitable job is open.

Contact us