ComAp

You are in the right place
Work at ComAp

Embedded Programátor/ka C/C++

APPLY

Work at the heart of smart control

ComAp je mezinárodní společnost se sídlem v Praze, která poskytuje inovativní řešení v oblasti vývoje a výroby řídicích systémů pro plynové a dieselové motory, záložní generátory a kogenerační jednotky, síťové ochrany, dvoupalivové systémy. ComAp zajišťuje dodávky od samotných kontrolérů až po kompletní řešení řízení složitých systémů, dle požadavků klienta.

Koho k nám hledáme?

Do našeho týmu embedded programátorů hledáme šikovného kolegu, který nám pomůže s vývojem nových funkčností do stávajících, ale i nových řídicích jednotek distribuované výroby energie. Programujeme především v C, ale postupně přecházíme na C++. Společně s námi dostaneš navíc příležitost podílet se na vývoji bezpečnostně-kritických RT systémů. Ano, je to velká zodpovědnost. Naštěstí Ti s vychytáním chyb pomohou kolegové při code review a bezva tým testerů.

V Tvém CVčku nás bude zajímat zda:

• máš titul z vysoké školy elektrotechnické, nebo jiné vysoké školy technického směru,
• Tě baví programovat v C/C++ a máš praxi s programováním embedded systémů,
• znáš principy softwarového vývoje,
• se domluvíš anglicky.

Ještě stále jsme Tě nepřesvědčili?

Pracovat budeš v přátelské a neformální atmosféře s fajn kolegy, kteří se vždycky rádi sejdou u kávy, na obědě nebo na našich občasných pátečních technologických okénkách, kde sdílíme své vědomosti a zkušenosti z vývoje.

Sídlíme v blízkosti zastávky metra Holešovice v úplně nových prostorech. Kladem důraz na osobní rozvoj a podporujeme své zaměstnance v jejich karierním růstu. Benefity přizpůsobujeme potřebám našich zaměstnanců. Nabízíme 5 týdnů dovolené, 3 sick days, flexibilní pracovní dobu, home office, stravenky, kafetérii, sportovní a společenské akce.

Pokud Tě náš inzerát zaujal, pošli nám životopis. Budeme se těšit!
https://comap-control.jobs.cz/embedded/

Další informace o naší firmě nalezneš na webových stránkách: www.comap-control.com nebo http://www.jobs.cz/poradna/comap-vyvojari-diky-kterym-sviti-f1-i-tichomori/

Sleduj nás na LinkedIn

http://www.linkedin.com/company/comap-a-s

Play video
Our Reference: Singapore F1 Night Race

The 60-lap race, 1500 special lighting rigs, millions of watchers.

Play video
Play video

Are none of our current
positions suitable for you?

We have many different positions at ComAp.
If you would like to work at ComAp, fill in our form and we will
contact you when suitable job is open.

Contact us